Bogoria jedzie do Portugalii

Tenis Stołowy

Kolejne spotkanie przed Bogorią Grodzisk Mazowiecki w tenisowej Lidze Mistrzów. 12 października podopieczni Tomasza Redzimskiego zagrają na wyjeździe z portugalskim Sportingiem.

Bogoria rozpoczęła sezon od dwóch ciosów. Na inaugurację rozgrywek Superligi mistrz Polski przegrał z KS Spójnią Warszawa 1:3. Grodziszczanie nieudanie rozpoczęli przygodę z Ligą Mistrzów. Pojechali do Rosji na spotkanie z faworyzowanym Fakel Gazprom Orenburg i przegrali gładko 0:3.

Jednak w końcu gracze Bogorii mogli wznieść ręce w geście triumfu. W 2. kolejce Superligi grodziszczanie pokonali UKS Wartę Kostrzyn nad Odrą 3:1. Pierwszoplanową postacią spotkania był Pavel Sirucek, który na swoim koncie zapisał dwa zwycięstwa. W Grodzisku liczą, że to dobry prognostyk przed starciem w Portugalii, gdzie należy spodziewać się zaciętej walki.

Sporting zmagania w Lidze Mistrzów rozpoczął od wygranej. W pierwszym spotkaniu zespół z Portugalii pokonał AS Pontoise Cergy 3:1.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły