Biegowa niedziela w regionie

Lekkoatletyka

Aktywna niedziela. W Książenicach odbyły się 3. Grodziskie Biegi Rodzinne, zaś w Podkowie Leśnej bieg na 1,5 kilometra w ramach Maratonu Miast-Ogrodów.

Bieganie cały czas zyskuje popularność. Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie zdrowego stylu życia, w którym dużą rolę odgrywa aktywność fizyczna. Bieganie jest proste, jednak uczy wytrwałości i cierpliwości. Każde zawody to inna historia i walka ze słabościami.

Niedziela (9 kwietnia) upłynęła w regionie pod znakiem imprez biegowych. Rodzinnie było w Książenicach, gdzie odbyła się już trzecia edycja Grodziskich Biegów Rodzinnych. Zawodnicy rywalizowali na dystansach 5 i 10 km, swoich sił mogli spróbować trenujący nordic walking, na których czekała 5-kilometrowa trasa. Również dla najmłodszych przygotowano wyzwania: 200 i 400 metrów oraz 1km.

Z kolei w Parku Miejskim odbył się bieg na 1,5 km, który wpisuje się w cykl Maratonu Miast-Ogrodów.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii z obu imprez.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.