Biegacze lubią Pruszków

Pruszków

Bieganie to jedna z najtańszych i najprostszych form aktywności. Potrzeba jedynie butów i dobrych chęci. Biegacie? Nie może Was zabraknąć na tej imprezie.

Biegaczy wciąż przybywa, tak jak przybywa spotkań, imprez i wydarzeń sportowych z nim związanych. Jedną z nich jest bieg „Pobiegasz-polubisz Pruszków 2022”. Odbędzie się 11 września o godz. 10.00 – start na Skwerze im. ZTL „Pruszkowiacy”.

Bieg odbędzie się na dystansie 5, 10 i 2,6 km (dla osób z niepełnosprawnościami). Trasy poprowadzono przez Park Potulickich, a także niewielkim fragmentem przez dzielnicę Tworki.

Wziąć w nim udział mogą osoby powyżej 16 roku życia. Udział w imprezie jest bezpłatny i limitowany – może w niej wziąć udział maksymalnie 300 osób. W związku z tym prowadzone będą zapisy, które ruszyły 1 lipca.

Kliknij tutaj i zapisz się na bieg! Regulamin do pobrania tutaj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.