Bieg STOnogi już po raz siódmy!

Bieganie

Trwają przygotowania do największej biegowej imprezy w Milanówku. Siódma edycja Biegu STOnogi już za dwa tygodnie!

To jedna z tych imprez, które na trwałe wpisały się w kalendarz miasta-ogrodu i cieszą się nie niesłabnącą sympatią. Świadczy o tym choćby fakt, że na dwa tygodnie przed zawodami na liście startowej pozostało tylko 50 wolnych miejsc. Jeśli więc ktoś jeszcze nie zgłosił swojego udziału, a chce pobiec, to warto szybko dopełnić formalności.

W VII Biegu STOnogi zawodnicy wystartują na trzech dystansach: głównym 10-kilometrowym (trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki) oraz na mniejszych 3,3 kilometra dla dorosłych i 400 metrów dla dzieci.

W tym ostatnim biegu nie ma opłaty startowej. Mali uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, których projekt przygotowała siedmioletnia Ala z Milanówka.

Początek imprezy 16 czerwca, o godz. 11.00.

Tego dnia można spodziewać się utrudnień w ruchu w godzinach 9.30-13.00 na ulicach: Mickiewicza, Starodęby (od Mickiewicza do Jadwigi), Jadwigi (od Starodęby do Spacerowej), Spacerowa (od Jadwigi do Mickiewicza), Wojska Polskiego, Podgórna, Kościuszki.

Więcej informacji na stronie biegu i na facebooku.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Bieg STOnogi już po raz siódmy!”

  1. (*) pisze:

    Zbigniew Stonoga wyklął kurdupla i teraz siedzi w pace i ni widu ni słychu. Dobrze, że jest chociaż bieg jego pamięci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły