Bieg Solidarności

Piastów

Kolejny bieg w ramach cyklu Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych przed nami. Tym razem biegacze staną na starcie Biegu Solidarności.

Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych to zawody biegowe, których celem jest nie tylko popularyzacja aktywnego spędzania czasu. To również sposób na zachęcenie uczestników do poznania ważnych wydarzeń historycznych. W całym cyklu zaplanowano w sumie 11 biegów – 9 krótszych i 2 o długich dystansach.

Kolejny bieg w tym cyklu – Bieg Solidarności – odbędzie się 27 sierpnia. Do przebiegnięcia będzie 1980 metrów. O godz. 10.00 zaplanowano start kategorii U12 i U16, a o godz. 10.45 wystartuje kategoria Open.

Udział w tym biegu jest bezpłatny, jednak obowiązują na niego zapisy – za pośrednictwem strony zapisyonline.pl lub osobiście w dniu zawodów w biurze zawodów, na terenie MOSiR Piastów (czynne od godz. 9.00). Numery będą wydawane ok. 10 minut przed startem każdej z grup.

Kolejne wydarzenie w cyklu to Bieg Obrońców Ojczyzny, który odbędzie się 17 września

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.