Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy

Piastów

Chcesz zacząć biegać, ale potrzebujesz sportowej rywalizacji? Zapisz się na Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy w Piastowie.

Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych to zawody biegowe, których celem jest nie tylko popularyzacja aktywnego spędzania czasu. To również sposób na zachęcenie uczestników do poznania ważnych wydarzeń historycznych.
Dlaczego udział w biegach w ramach Grand Prix jest dobry nie tylko dla wprawnych biegaczy? Dystanse do pokonania nie są duże. Głównie to mniej niż 2000 m. Z tym poradzi sobie nawet „kanapowiec”. Co więcej nie brakuje tu motywacyjnej nutki rywalizacji, konkurować możemy z innymi lub za cel postawić sobie poprawę swoich wyników.

Już 2 października odbędzie się Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy. . Dystans do pokonania to tylko 10 000 m. Start zawodów w kategorii U12/U16 już o godz. 10.00. Start biegu w kategorii Open o godz. 10.45. Zapisy dostępne tutaj.

TERMINARZ BIEGÓW
2 października – Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy – 10000 m
6 listopada – Bieg Niepodległości – 5000 m

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.