Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy

Piastów

Kolejny bieg w ramach cyklu Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych przed nami. Tym razem biegacze staną na starcie Biegu Pamięci Powstańczej Warszawy.

Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych to zawody biegowe, których celem jest nie tylko popularyzacja aktywnego spędzania czasu. To również sposób na zachęcenie uczestników do poznania ważnych wydarzeń historycznych. W całym cyklu zaplanowano w sumie 11 biegów – 9 krótszych i 2 o długich dystansach.

Kolejny bieg w tym cyklu – Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy – odbędzie się 22 października. — To przedostatnie już wydarzenie w ramach tegorocznego cyklu Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych. Długość trasy tegorocznego biegu pozostaje bez zmian tzn. wynosi 10 km, natomiast jej przebieg wyjątkowo tym razem ograniczony został do granic tylko naszego miasta ze względu na prowadzone prace drogowe  na terenie Pruszkowa – informuje piastowski urząd miejski.

Udział w tym biegu jest bezpłatny, jednak obowiązują na niego zapisy – za pośrednictwem strony zapisyonline.pl lub osobiście w dniu zawodów w biurze zawodów, na terenie MOSiR Piastów (czynne od godz. 9.00). Numery będą wydawane ok. 10 minut przed startem każdej z grup.

Kolejne wydarzenie w cyklu to Bieg Niepodległości, który odbędzie się 12 listopada.

 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.