Biało-czerwony nightskating w Pruszkowie

Pruszków

To już kolejna edycja tej imprezy w Pruszkowie. W tym roku sezon na jazdę na rolkach otwiera się 3 maja. Z uwagi na obchody w tym dniu Święta Konstytucji 3 Maja, mile widziane będą stroje w barwach biało-czerwonych.

– Trasa jest łatwa, bezpieczna i przyjemna. W wydarzeniu mogą brać udział wyłącznie osoby poruszające się na rolkach lub wrotkach. Spokojne tempo przejazdu pozwali nadążyć osobom w każdym wieku. Wymagana jest umiejętność hamowania i utrzymania prędkości do 15 km/h. Wszystkie dzieci, które chcą brać udział w przejeździe muszą być pod opieką dorosłych – podkreśla pruszkowski magistrat

W tym roku rolkarze do pokonania będą mieli 11-kilometrowa trasę ulicami Pruszkowa: Kraszewskiego, Prusa, Kościuszki, Drzymały, Niepodległości, Armii Krajowej, Komorowska, Pogodna, Powstańców, Chopina, Kościuszki, Sienkiewicza, Staszica, Akacjowa, Działkowa, Przyszłości, Wojska Polskiego, Brzozowa, Komorowska, Pogodna, Lipowa, Kraszewskiego.

Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Harmonogram imprezy:
19:00 konkursy przygotowane przez Fundację Violet Kiwi.
19:30 zbiórka na parkingu Urzędu Miasta Pruszkowa przy ul. Kraszewskiego 14/16.
20:00 start przejazdu

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Biało-czerwony nightskating w Pruszkowie”

  1. SkromnyPastuszek pisze:

    MYŚLĘ, ŻE POLSKA POWINNA PRZYWRÓCIĆ OBOWIĄZEK SŁUŻBY WOJSKOWEJ I JEDNOSTKI WOJSKOWE UPADŁE ZA CZASÓW NIERZĄDÓW KOMUNISTÓW Z PO-KO-TRZASK.2050 !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły