Biało-Czerwony Nightskaing już dziś

Pruszków

To już kolejna edycja tej imprezy w Pruszkowie. W tym roku sezon na jazdę na rolkach otwiera się 3 maja. Z uwagi na obchody Święta Konstytucji 3 Maja mile widziane będą stroje w barwach biało-czerwonych.

– Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie – każdy uczestnik musi posiadać odpowiedni sprzęt ochronny, tak aby uniknąć ewentualnych urazów. Bądźmy odpowiedzialni i pamiętajmy o przestrzeganiu zasad ruchu drogowego podczas przejażdżki.– podkreśla pruszkowski magistrat

W tym roku rolkarze do pokonania będą mieli trasę która przebiega ulicami Pruszkowa: Kraszewskiego, Hubala, Armii Krajowej, Prusa, Kościuszki, Chopina, Powstańców, Pogodna, Komorowska, Brzozowa, Wojska Polskiego, Plantowa, Powstańców, Akacjowa, Działkowa, Gomulińskiego, Staszica, Sienkiewicza, Miry Zimińskiej-Sygietynskiej, Prusa, Kraszewskiego.

– Już od godziny 19:30 będziemy mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz pokazie instruktażowym prawidłowej jazdy na rolkach. Dla wszystkich początkujących będzie to doskonała okazja, aby nauczyć się podstawowych technik jazdy i poznać tajniki tego sportu. O godzinie 19:50 rozpocznie się przygotowanie do wyjazdu – sprawdzimy wszyscy czy nasze rolki są odpowiednio zabezpieczone i czy jesteśmy gotowi do przejażdżki. O godzinie 20:00 ruszymy wspólnie trasą wyznaczoną specjalnie na tę okazję. Cała trasa będzie utrzymana w klimacie biało-czerwonym, co będzie doskonałą okazją do uczczenia polskich barw narodowych – podkreśla pruszkowski magistrat.

Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Harmonogram imprezy:.
19:30 zbiórka na parkingu Urzędu Miasta Pruszkowa przy ul. Kraszewskiego 14/16.
19:30 konkursy i pokaz instruktażowy prawidłowej każdy na rolkach
19:50 przygotowanie do przejazdu
20:00 – 21:30 – przejazd rolkarzy
ok 21:30– zakończenie wydarzenia

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.