Bezpłatne zajęcia z lekkoatletyki

Pruszków

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zaprasza wszystkie dzieci z klas IV-VIII szkół podstawowych na bezpłatne zajęcia sportowe.

Rok szkolny rozpoczął się na dobre, warto pomyśleć zatem o zajęciach dodatkowych dla dzieci. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych z klas IV-VIII na zajęcia sportowe. W ofercie znajdują się m.in. zajęcia z lekkoatletyki.

Lekkoatletyka to jedna z najstarszych dyscyplin sportu. Obejmuje biegi, rzuty, skoki i wieloboje. Dzięki tej różnorodności każdy sportowiec ma szansę na rozwój w ulubionej dyscyplinie.
MOS w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego organizuje bezpłatne zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci z klas IV-VIII, na które trwa nabór. Będą odbywać się w poniedziałki w godz. 15.30-17.00, środy 16.30-18.00, czwartki w godz. 16.00-17.00. Dodatkowe informacje na temat zapisów na zajęcia można uzyskać na www.mospruszkow.pl, mailowo, pisząc na adres mos@mospruszkow.pl lub telefonicznie pod nr 22 758 22 91.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.