Znacie Uczniowski Klub Sportowy Top Dance? Jeśli nie, to koniecznie się z nim zapoznajcie, bo to doskonałe miejsce, aby rozpocząć swoją drogę ze sportowym tańcem towarzyskim. I przy okazji trochę się poruszać, bo w Top Dance taniec jest traktowany jako dyscyplina sportowa.

Top Dance w pandemii

2020 rok był ciężki. Szalejąca pandemia COVID-19 utrudniła skutecznie treningi i działalność klubów sportowych. W UKS Top Dance nie ustawaliśmy w swoich działaniach. Nadal prowadziliśmy zajęcia, a nasi zawodnicy mogli wciąż trenować pod okiem profesjonalistów. W ubiegłym roku mieliśmy ponad 130 aktywnych zawodników, którzy wystartowali w 15 różnych turniejach. Sami zorganizowaliśmy 3 ogólnopolskie turnieje tańca towarzyskiego. Zorganizowaliśmy zajęcia online i uruchomiliśmy kanał na YouTube, gdzie znajduje się 11 odcinków #topdanceathome.

Top Dance dziś

Mamy nadzieję, że epidemia nareszcie ustąpi, aby wszyscy sportowcy bez ograniczeń mogli występować na zawodach. Już dziś nasi zawodnicy mogą pochwalić się tytułami mistrzów Polski, a także licznymi zwycięstwami w międzynarodowych zawodach. Kolejny turniej już w październiku. Będą to pierwsze w Polsce zawody Światowej Federacji Tańca Sportowego dla dzieci i młodzieży od początku 2020 roku. Nie poprzestajemy jednak na samych turniejach! Nadal organizujemy zajęcia z ekspertami. Dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Pruszkowa możemy także poprowadzić projekt Tańcz i Ćwicz z Top Dance! To nieodpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży z Pruszkowa prowadzone przez kilkukrotnych mistrzów Europy i Świata w tańcu.

Top Dance na topie

Ekipa UKS Top Dance – zarówno trenerzy, jak i zawodnicy – cały czas pracuje na najwyższych obrotach, czego dowodami są ich liczne sukcesy. W ubiegłym roku trenerzy sędziowali w 11 turniejach w Polsce i za granicą. Przeprowadzali także szkolenie dla sędziów Federacji Tańca Sportowego oraz szkolenia dla instruktorów województwa mazowieckiego i łódzkiego. Jeden z trenerów uzyskał licencję Światowej Federacji Tańca Sportowego. Nasi zawodnicy zakwalifikowali się do finałów Mistrzostw Polski oraz zostali drugimi wicemistrzami Polski. Wielokrotnie występowali także w telewizji.

Jak być na topie z Top Dance?

Po prostu – zapisz się na nasze zajęcia! Prowadzimy je w podziale na 8 grup. Nasi najmłodsi tancerze mają 3 lata! Wraz z pierwszym dzwonkiem w szkołach zaczniemy zajęcia, na które możecie zapisać się już dziś! Prowadzimy nabory do grup dla początkujących dzieci lub do grup kontynuujących treningi. Serdecznie zapraszamy na zajęcia skierowane do kobiet – Ladies Latino. To rewelacyjny trening pewności siebie, a przy okazji okazja do poruszania się w rytm salsy lub cha-cha-cha.

Taniec tylko z Top Dance!

Jaki jest nasz przepis na sukces? Po pierwsze doświadczona i wykwalifikowana kadra trenerska. Zajęcia prowadzi m. in. Paweł Tekiela – mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich oraz Szymon Kuliś – mistrz Polski, doktorant warszawskiej AWF. Po drugie – pokazujemy, że taniec jest dla każdego: od najmniejszych, 3-letnich tancerzy po roztańczoną starszą młodzież, a teraz i dorosłych. Po trzecie – profesjonalne podejście do tańca. Traktujemy go jak sport, ale bez nadęcia. Lubimy to, co robimy i staramy się tą pasją jak najbardziej zarazić naszych zawodników. Lubimy też bawić się tańcem, a „nauka przez zabawę” to dla nas jedno z najważniejszych haseł.

Top Dance
ul. Lipowa 31 (hala sportowa w Szkole Podstawowej nr 6), 05-800 Pruszków
Otwarte od poniedziałku do piątku, w godz. 17.00-21.00
tel.: 506 116 447 lub 506 506 933
mail: uks.topdance@gmail.com
www.top-dance.pl
zapisy: https://www.top-dance.pl/zapisy/

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.