​U siebie, ale na wyjeździe

Piłka Nożna

Czy jedenasty zespół w tabeli może nosić miano drużyny niepokonanej? Może… Olimpia Zambrów w tym sezonie nie zaznała jeszcze goryczy porażki i postara się podtrzymać passę w Pruszkowie.

Przed Zniczem stoi wiec trudne zadanie. A biorąc pod uwagę fakt, że w beniaminkami gra mu się w kratkę, rezultat jutrzejszego spotkania będzie zapewne ważył się do ostatnich minut meczu. Tym bardziej, że trener Robert Kochański zaczyna powoli mieć kłopoty z zestawieniem składu. Przeciwko Olimpii nie będzie mógł skorzystać z usług Michała Kucharskiego oraz Maksymiliana Banaszewskiego. Pierwszy nadal leczy kontuzje, Banaszewski natomiast musi pokutować za nadmiar żółtych kartek.

Dwie z nich „załapał” w ostatnim meczu, w którym pruszkowianie delikatnie mówiąc nie popisali się, i dość niespodziewanie ulegli Legionovii (0:1). – Mamy nadzieję, że tym razem pójdzie nam dobrze. A mecz z Legionovią okaże się wyłącznie wypadkiem przy pracy – przyznał jeden z działaczy Znicza, który szanse na wywalczenie korzystnego wyniku wietrzy również w tym, iż mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy. Chociaż jego gospodarzami będą piłkarze Olimpii. Zresztą wszystkie mecze jak na razie rozgrywają oni poza Zambrowem, a spowodowane jest to remontem miejscowego stadionu.

Początek spotkania zaplanowano na godz. 19.00. Tradycyjnie już, relację przeprowadzi internetowa strona klubu.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.