​Nadleciał „Sokół”

Piłka Nożna

Tomasz Sokołowski został nowym szkoleniowcem rezerw Znicza Pruszków. Doświadczony zawodnik pracę w klubie rozpoczął wczoraj, na ławce trenerskiej Znicza II zadebiutuje natomiast w najbliższą sobotę, w wyjazdowym spotkaniu z Mazowszem Grójec.

– Jest to dobra osoba na to stanowisko. Ma nie tylko bogate doświadczenie, ale i praktykę. Trenował młodzież w warszawskiej Akademii Legii i radził sobie bardzo dobrze. A to o tyle istotne, że rezerwy stworzone są właśnie po to, aby ogrywali się w nich młodzi piłkarze – przyznaje Sylwiusz Mucha-Orliński z ramienia klubu.

43-letni Sokołowski swoją karierę zawodniczą związał przede wszystkim z Legią. W barwach „Wojskowych” wystąpił blisko trzysta razy, strzelając 29 goli. Grał również w Stomilu Olsztyn, Maccabi Natanja, Górniku Łęczna, Ruchu Chorzów czy Jagiellonii Białystok. Popularny „Sokół” dwunastokrotnie wystąpił w reprezentacji Polski i zdobył jedną bramkę.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.