31 medali dla pływaków z Pruszkowa

Pływanie

Zawodnicy klubu UKS Kapry Armexim Pruszków zdobyli 31 medali na młodzieżowym Grand Prix o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego.

W środę 9 października na ożarowskim basenie rywalizowali pływacy z roczników 1992–2003.  Wśród nich było wielu zawodników z pruszkowskiego klubu UKS Kapry Armexim. Reprezentowały go: Julia Koluch, Karolina Tomiałowicz, Daria Kantorska, Wiktoria Galicka, Adrianna Rzewuska, Filip Orlicz, Cezary Burek, Jakub Śliwka, Krzysztof Olborski, Stanisław Kolczyński, Kamil Gontarczyk, Kacper Trześniewski, Michał Pietrusiak.

Prawie wszyscy zawodnicy zdobyli medale. Łącznie 31 (14 złotych, 10 srebrnych i 7 brązowych).

W zawodach w Ożarowie zawodnicy walczyli też o wyniki, które pozwolą na występ w Grand Prix w Hajduszoboszlo na Węgrzech. Ostatecznie aż czterech pływaków z Pruszkowa osiągnęło wymagane minimum. Na zawody do Węgier pojadą: Karolina Tomiałowicz , Julia Koluch, Jakub  Śliwka, Stanisław Kolczyński.

Wszystkie wyniki są dostępne tutaj.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.