14 zwycięstwo Bogorii!

Region

Wang Zeng Yi, Robert Floras i Paweł Fertikowski zdobywając po punkcie zapewnili Bogorii Grodzisk Mazowiecki zwycięstwo 3:0 z Condohotels Morliny Ostróda w 15. kolejce Superligi.

Wang Zeng Yi w meczu otwarcia pokonał 3:0 Szymona Malickiego, odnosząc w tym sezonie już 19. zwycięstwo w ekstraklasie. Ozdobą starcia Bogorii z drużyną z Ostródy był pojedynek Roberta Florasa z liderem gości, Karolem Szarmachem. Obaj zawodnicy rozegrali zacięty, pięciosetowy bój, obfitujący w wiele widowiskowych akcji. W decydującej grze zdecydowane zwycięstwo 11-2 odniósł grodziszczanin. Do formy kolegów już szósty raz w tym sezonie dostosował się Paweł Fertikowski, który grając na pozycji numer trzy wygrał 3:1 z Bartoszem Szarmachem.

Nasi tenisiści stołowi po 15 kolejkach prowadzą z 28 punktami w tabeli Wschodzący Białystok Superligi tenisa stołowego. Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego mają jednak rozegrany o jeden mecz więcej od ASTS Olimpii-Unii Grudziądz.

W następnej ligowej potyczce Bogoria zagra 1 marca w Rzeszowie z miejscową SPAR AZS Politechniką. Naszą drużynę w rundzie rewanżowej Superligi czeka jeszcze tylko jedno spotkanie w Grodzisku Mazowieckim – przeciwko GKS Gorzovii Romus Gorzów Wielkopolski.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.