Śmigłowiec LPR lądował na A2

Region

Około godziny 9.00 przy autostradzie A2 w rejonie miejscowości Moszna lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Medycy udzielali pomocy kierowcy, który zasłabł.

Do zdarzenia doszło koło godz. 9.00 na autostradzie A2 między węzłami Pruszków i Grodzisk Mazowiecki. Kierowca samochodu osobowego zasłabł i konieczne było wezwanie pomocy. Na czas akcji ratowniczej zablokowany został jeden pas ruchu w kierunku Warszawy. Lądowisko dla śmigłowca LPR zabezpieczali strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Kierowca zgłaszał ból w klatce piersiowej. Choć na miejscu lądował śmigłowiec LPR to mężczyzna został przewieziony do szpitala karetką. Na czas startu śmigłowca strażacy musieli zablokować ruch na autostradzie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.