Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 28 stycznia 2010 8:38 |
0
Region
Po kilkudniowej przerwie ratownicy mogą już korzystać ze śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Przyczyną zawieszenia lotów w niedzielę wieczorem było zanieczyszczenie paliwa. Z przeprowadzonych badań wynikło, że ze względu na mróz zamarzły drobinki wody, która jest w składzie paliwa. Stwierdzono, że to nie zagraża katastrofie i przywrócono sprzęt do użytkowania.
W Warszawie i okolicach pacjentów transportuje Mi-2.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz