Śmiertelny wypadek w Kotowicach

20 marca ok. godz. 14.00 w Kotowicach, w pobliżu MOP Brwinów miał miejsce wypadek samochodowy. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Do zdarzenia doszło na drodze gminnej w pobliżu MOP Brwinów. Kierujący Hondą stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, po czym auto dachowało. Samochód przekoziołkował kilkadziesiąt metrów od drogi. Autem jechało 6 osób w wieku ok. 17-20 lat.

Bilans tego wypadku jest niestety tragiczny. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, dwie osoby w poważnym stanie zabrał śmigołwiec LPR, pozostałe trzy po wstępnym badaniu zabrano także do szpitali – prawdopodobnie do Grodziska, Pruszkowa i Warszawy.

Na miejscu pojawiły się służby – trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie. Po udzieleniu pomocy poszkodowanym i zakończeniu akcji przez straż pożarną, na miejscu oględziny prowadzi Prokuratura. Na ten moment nie wiadomo co było bezpośrednią przyczyną utraty kontroli kierującego nad pojazdem.

Aktualizacja:
– Stan zdrowia kierowcy pozwolił nam na zbadanie go na obecność alkoholu. Był trzeźwy. Dodam także, że miał on uprawnienia do kierowania pojazdami. Na chwilę obecną nie znamy stanu zdrowia pozostałych uczestników wypadku, przebywają oni w szpitalach – poinformowała nas asp. sztab. Monika Orlik z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zdjęcia dzięki uprzejmości WawaHotNews24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 26

26 odpowiedzi na “Śmiertelny wypadek w Kotowicach”

 1. KomsomolskajaPrawda pisze:

  Dlatego mi tatuś nie dawał samochodu jak miałem 18 lat …bo mi nie ufał, bo widocznie też miałem zapędy do ułańskiej fantazji . Wina jest po części też rodziców

 2. PB pisze:

  JESTES DEBILEM JAKICH MALO

 3. Mk pisze:

  Zastanów się co piszesz baranie.

 4. Oli pisze:

  Znam te dzieci to cudowni młodzi ludzie wiec nie odzywaj się jak nie masz nic do powiedzenia😡

 5. T pisze:

  Stan jednej z osób ciężki

 6. koklusznik pisze:

  Oczywiście, że tak.

 7. Dobra dusza pisze:

  Akurat widziałem ten wypadek i dzwoniłem na 112 bo fakt jechali szybko ale jak przyjechała policja, straż i pogotowie to jeszcze był z nimi kontakt i było ich 4 a nie 6

  • Skoto pisze:

   Racja 4 osoby jeden chłopak i 3 dziewczyn

  • nie gadaj głupot jak nie wiesz nic pisze:

   było 6 widziales tylko 4 dlategop ze jeden chlopak ten co kierował poszedł do radiowozu a drugiego nie zauważyłeś tez tam bylem

   • Smutna pisze:

    Czy wiadomo coś co z resztą osób? Jaki jest ich stan na dzień dzisiejszy…..?

    • Robert pisze:

     Ja akurat nie wiem co z resztą osób i jaki jest ich stan na dzień dzisiejszy, ale mam szwagra Kamila z Międzyborowa który też nie wie.

   • Anonim pisze:

    Powiec co bierzesz bo ma niezłego kopa mieszkam na miejscu byłem tam pierwszy, a strażacy byli po 15 minutach .

 8. Irek pisze:

  Podajcie narodowość. Czemu nikt nie podaje narodowości!

 9. Wanda pisze:

  Jak to co było przyczyną?

  Prędkość, prędkość i jeszcze raz prędkość.

  Nie oszukujmy się, ale przy 50 czy tam nawet przy 70 nie doszłoby do takich skutków.
  Jak widzę szarżujących łebków ze swoimi latawicami w swoich beemwu to mi się nóż w kieszeni otwiera.
  Prawo jazdy tylko po odbyciu poważnych badań psychologicznych, to raz. Jazda bez uprawnień to kara minimum 5 lat bezwzględnego pozbawienia wolności!

  • Arkadiusz pisze:

   Jeszcze nic nie wiadomo czy kierujący miał uprawnienia .ale fakt honda. I 6 osób. Młodzi ludzie ….całe życie przed nimi .jedna decyzją gaz do dechy……I tragedia

   • Milena pisze:

    Kierujący miał uprawnienia z tego co mi wiadomo

   • Arek pisze:

    Raczej civic sedan – 5 osobowy, fr-v ma bardziej pudełkowaty kształt. Czyli ktoś (może wszyscy z tyłu) jechał bez pasów. Przy dachowaniu to nie mogło się dobrze skończyć. Młodzi ludzie, fantazja ich poniosła no i przekonanie że nic złego się nie stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły