Śmiertelny wypadek na A2 [FOTO]

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę na autostradzie A2 w rejonie węzła Pruszków. Samochód osobowy wypadł z drogi, a kierowca zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło około godz. 23.00 w rejonie węzła Pruszków. Kierujący samochodem Suzuki Vitara z niewiadomych przyczyn zjechał na pas zieleni, uderzył w bariery energochłonne. Uderzenie było tak silne, że auto wylądowało na dachu. Kierowca wypadł z auta i wskutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Lewy pas autostrady w kierunku Łodzi był czasowo zablokowany.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Śmiertelny wypadek na A2 [FOTO]”

 1. Janusz pisze:

  Mógł jechać 50 km/h to nic by się nie stało. A może jechał zaledwie 90 km/h i z nudów zasnął?

 2. Sylwerk pisze:

  Nie wiem jak to tam wygląda ale … na zachodzie stawiają przy takich barierkach … wielkie plastykowe skrzynie z wodą. W Polsce – nie da się.

  • Xiao7 pisze:

   Ten zachód ogranicza się do USA i niektórych prowincji Kanady. I też nie stoją wzdłuż drogi tylko w nielicznych miejscach, Najczęściej przy zjazdach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły