Smakołyki w łupinach dla warszawskiego ZOO

Milanówek

Już po raz trzeci Milanówek przyłącza się do akcji zbierania żołędzi i orzechów dla zwierząt mieszkających w warszawskim ZOO. Zbiórka będzie trwać do 28 września.

Wraz ze spadającymi jesiennymi liśćmi, spadają także żołędzie i orzechy laskowe. O ile nie wykorzystacie ich na własne potrzeby, możecie przynieść je do jednego z punktów zbiórki i w ten sposób pomóc zwierzakom. Są to przysmaki niejednego lokatora ogrodu zoologicznego.

W tym roku zbierane będą żołędzie i orzechy laskowe. Zebrane smakołyki można przynosić i wrzucać do specjalnych pojemników ustawionych w poniższych punktach w dniach 20-28 września (w godzinach pracy):
Urzędzie Miasta „Budynek B” przy ul. Kościuszki 45
Urzędzie Miasta „Budynek C”, przy ul. Spacerowej 4
Żłobku Publicznym nr 1, przy ul. Warszawskiej 18
Przedszkolu Publicznym nr 1, przy ul. Herberta 45 i ul. Podgórnej 49
Szkole Podstawowej nr 1, przy ul. Królewskiej 69
Szkole Podstawowej nr 2, przy ul. Literackiej 20
Szkole Podstawowej nr 3, przy ul. Żabie Oczko 1, a także przez cały tydzień, przez całą dobę w budynku Straży Miejskiej przy ul. Warszawskiej.

Co istotne? Żołędzie i orzechy muszą być suche i bez śladów pleśni. Kasztany nie będą przyjmowane!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.