Smaczny weekend z food truckami w Pruszkowie!

Pruszków

Oryginalny burger, belgijskie frytki, a może danie z dalekiej Tajlandii? Dania przygotowane przez prawdziwych pasjonatów kuchni znajdziecie na zlocie inaugurującym tegoroczny sezon foodtruckowy w Pruszkowie. 17-19 maja to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy dobrego jedzenia.

Restauracje na kółkach aż przez 3 dni będą karmić mieszkańców Pruszkowa i okolic swoimi popisowymi daniami. Kulinarna majówka będzie miała miejsce na dachu galerii Nowa Stacja.
Foodtruckowy lifestyle cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po zimowej przerwie food trucki wróciły do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

Weekend od 17-19 maja upłynie w Pruszkowie pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania na kultowym już evencie z „FUTRAKAMI”.
Do Nowej Stacji zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu są FUTRAKI, organizacja, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Miejsce zlotu: galeria Nowa Stacja, Pruszków.
Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 15:00- 21:00
Sobota: 12:00-21:00
Niedziela 12:00-20:00

Szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.