Służby w Parku Potulickich

Pruszków

Na naszą reakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy informację o działaniach służb w centrum Pruszkowa. O komentarz poprosiliśmy policję.

Na naszą skrzynkę otrzymaliśmy informacje, o tym, że w centrum Pruszkowa słychać syreny policyjne. Służby pojawiły się w okolicy skweru im. ZTL „Pruszkowiacy” oraz przy mostku na Utracie w ciągu ul. Krętej. Po komentarz w tej sprawie zwróciliśmy się do Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie oraz Państwowej Straży Pożarnej.

– Do Parku Potulickich został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, który wspomaga działania policji – poinformował nas Oficer Prasowy PSP.

– O 14.20 otrzymaliśmy zgłoszenie do Parku Potulickich. Na miejscu działają służby, jednak na ten moment nie możemy udzielić więcej informacji – przekazała nam podkom. Edyta Bednarczyk z KPP w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Służby w Parku Potulickich”

 1. Pruszkowianka pisze:

  Rzeczywiście służby miejskie w parku Potulickich to taka rzadkość, że można uznać to za fatomorganę, a szkoda bo przydały by się takie inspekcje częściej

 2. pisze:

  Nikt nie wie jak było, pozdrawiam ?

 3. Anonim ma małego pisze:

  Anonim mistrz kierownicy wypadł z zakrętu i wpadł do bajorka

  • Ty gnoju zawszony pisze:

   Nie głupi skretyniały gnoju, jak nigdy do tej pory nie miałem wypadku ani kolizji, tak tam też nie bylem uczestnikiem żadnego zdarzenia. Poza tym wypadnięcie z drogi oznacza złamanie przepisów o obowiązku jazdy zapewniającej zachowanie panowania nad pojazdem co jest sprzeczne z zasadami szybkiej i bezpiecznej jazdy, dlatego zawszę jadę z prędkością przy ktorej panuje nad pojazdem. Bo nie da się dojechać szybko do celu jednocześnie marnując godziny na leżenie w rowie niczym twój stary.

   Skoro już prowokujesz podwórkowe zagrywki to proszę mogę się okazyjnie zniżyć do poziomu kolizyjnego śmiecia wypadkowicza, który się zesrał że ktoś może jeździć bezwypadkowo i oczekiwać tego od innych i gardzić ludźmi łamiącymi przepisy i bez żadnego powodu zabijającymi innych niewinnych ludzi, w końcu to tylko forum a nie droga publiczna na ktorej zawsze nawet w obliczu największego śmiecia zachowuję zdrowy rozsądek i profesjonalizm i nie daje się ponieść emocją bo te niszczą szybką i bezpieczną jazdę sprzyjając błędom. To tym razem pozwolę eobie na emocjonalny rant odwetowy.
   Slyszałem w grodziskim tramwaju, że ktoś mówił że matka twoja miała tam klienta bo mieszkanie macie za małe żeby mogła tam przyjmować tych buhajów ktorzy jej płacą za usługi i tak ja zalał że prawie się utopiła ale ponoć ją odratowali.

   • Anonim ma małego pisze:

    Nie dość że masz małego to jesteś nie doinformowany. Mowa w tramwaju była o twojej matce, opowiadał to twój ojciec koledze z fabryki. Z resztą przecież ty nie jeździsz tramwajami bo są za wolne. Znowu EGO sobie podbiłeś na następne 2-3 dni. Znowu mam ubaw z Ciebie.

    • Kierowca pisze:

     No i przegrałem. Pokonałeś mnie na gównażeryjne potyczki słowne i kłamstwa. Zawsze byłem cienki w obrażaniu ludzi.
     Dyskusja jest bez sensu, jesteś wygadany jak sk…syn, szkoda że tak bardzo jak wygadany jesteś ty i twoi koledzy w tym kochanek belzebuba rafałek nie potraficie jeździć bez kolizji i bez wypadków.

     Co do ego to super, że twoim zdaniem to jest jakaś linia ataku na mnie. Nie do końca wiem co masz w głowie, mam lepsze metody podbicia ego niż dyskusja z obrońcą wypadkowiczów.
     To ty wszedłeś pod artykuł ktory nie dotyczy wypadku (a nawet niechby dotyczył) i to ty pomyślałeś „napiszę, że ten kierowca miał wypadek, nie wiem tego napiszę bo…” no właśnie bo co? Bo poprawia Ci to humor? Buduje twoje ego obniżone faktem, że ty i twoi koledzy rozwalacie się na powolnych wkdkach? Czy po prostu jesteś klamliwym psem i nie potrafisz inaczej?
     Wypinam się z tej dyskusji ktora wynika wyłącznie z twojego kłamstwa s…synu.

 4. Patron pisze:

  Akurat tam bylem i strazy pozarnej nie widzialem, byla za to karetka i policja. Ktos sie topil tam gdzie jest ogrodzone do rewitalizacji. Tak to wygladalo przynajmniej.

 5. Biomasa pisze:

  Niebiescy, sanepid oraz straż miejska byli we trzy samochody na Żwirowisku niedaleko cmentarza.

 6. Kocham pisze:

  Nasza własna libacja na skwerku we Wrocławiu której nie było<3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły