Skrzyżowanie Mszczonowskiej, Żyrardowskiej i Skierniewickiej do remontu

Brwinów

Brwinowski magistrat ogłosił przetarg na remont skrzyżowania ul. Mszczonowskiej ze Skierniewicką i Żyrardowską. Skrzyżowanie zyska nowe oblicze

Skrzyżowanie, o które chodzi, znajduje się po północnej stronie torów PKP, na wysokości Osiedla Sportowa. Ma ono układ litery T. Teraz ma nawierzchnię bitumiczną, jednak jest ona w bardzo złym stanie, dlatego też wymaga remontu.

Łącznie wyremontowanych będzie 113 m drogi w obrębie skrzyżowania. Zostanie wymieniona nawierzchnia – zostanie wylany nowy asfalt. Dodatkowo drogowcy dokonają regulacji wysokościowej chodnika w ciągu ul. Żyrardowskiej, który będzie wykonany z betonowych płyt i wyremontują pobocza. Wokół zostaną wysiane trawniki łąkowe.

Na realizację tego zadania wykonawca będzie miał dwa miesiące od dnia podpisania umowy. Gmina Brwinów czeka na oferty do 20 marca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Skrzyżowanie Mszczonowskiej, Żyrardowskiej i Skierniewickiej do remontu”

  1. Yeti pisze:

    Akurat te skrzyżowanie nigdy bitumiczne nie było. Ciekawe kto wziął za nie kasę

  2. Kononowicz pisze:

    Tak jak Pan mówisz Panie Suchodolski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły