Skonfiskowano 400 gram marihuany

Region

Funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy wtorkową akcję mogą zaliczyć do udanych. Udało się zatrzymać 2 mężczyzn i skonfiskować 400 gram marihuany.

We wtorek, 18 maja policjanci z wydziału kryminalnego pruszkowskiej komendy zatrzymali do kontroli samochód. Autem podróżowało trzech mężczyzn. Nerwowe zachowanie jednego z pasażerów wzbudziło podejrzenia mundurowych. Łukasz K. został poddany rutynowej kontroli. Okazało się, że w puszce po napoju energetyzującym, którą trzymał w ręku schowana była torebeczka z marihuaną.

23-letni Łukasz K. w rozmowie z funkcjonariuszami wyznał, że dał swojemu koledze na przechowanie dużo większą ilość marihuany. Policjanci pod wskazanym przez mężczyznę adresem zastali Mariusza Z. 27-latek oddał mundurowym schowane w piwnicy narkotyki. W foliowej torbie znajdował się susz roślinny o wadze 300 gram. Sprawdzeniu poddano również samochód Łukasza K. Znaleziono w nim 66 porcji marihuany przygotowanej do sprzedaży.

Policjanci łącznie skonfiskowali blisko 400 gram marihuany. Zatrzymani mężczyźni trafili do cel. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za handel środkami odurzającymi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.