Sebastian potrzebuje pomocy

Nadarzyn

Choroba przyszła niespodziewanie i nagle. W ciągu roku wyniszczyła organizm. Mimo to Sebastian walczy o życie, a każdy z Was może mu w tej walce pomóc.

Sebastian z Nadarzyna to młody mężczyzna z planami na przyszłość. Niestety te plany przekreśliła choroba. Sebastian usłyszał druzgocącą diagnozę – złośliwy rak żołądka z przerzutami na otrzewną i przełyk. Mimo drastycznych wieści Sebastian walczy o zdrowie i szuka rozmaitych możliwości leczenia.

Jedną z nich jest immunoterapia to innowacyjna strategia leczenia nowotworów w połączeniu z chemią celowaną, którą Sebastian już rozpoczął, a która pozwoli na nie uszkadzanie zdrowych tkanek.

Niestety nie jest ona refundowana na NFZ, każda immunoterapia to koszt 15.000 zł dodawane do każdej chemii co trzy tygodnie.

Teraz każdy z nas może pomóc Sebastianowi. Liczy się każda złotówka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.