Ścianka wspinaczkowa w Grodzisku czeka na operatora

Grodzisk Maz.

Ścianka w nowej hali widowiskowo-sportowej w Grodzisku Mazowieckim czeka na użytkowników. Zanim jednak się pojawią, Ośrodek Sportu i Rekreacji musi wyłonić operatora.

Wspinaczka to doskonały sport dla osób w każdym wieku. Aktywizuje praktycznie wszystkie mięśnie, wzmacnia koordynację ruchową, równowagę i siłę. To także doskonały relaks psychiczny.

W grodziskiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Sportowej pojawił się nowoczesny bulder. Ścianka projektu firmy BaRocka z Rabki-Zdroju czeka na adeptów boulderingu. Zanim jednak pojawią się na jednej z 37 ścieżek, OSiR musi wyłonić operatora ścianki. Przetarg na tę usługę został już ogłoszony – na oferty ośrodek czeka do 17 marca.

Firma, która zostanie wyłoniona w postępowaniu będzie miała za zadanie zapewnić obsługę techniczną, a także instruktora. Wszystko to, aby zapewnić wszystkim użytkownikom bezpieczeństwo podczas wspinaczki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.