Wiadomości
Autor artykułu: Redakcja | 13 lutego 2026 14:30 |
0
Podkowa Leśna
W sobotę, 21 lutego o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich w Podkowie Leśnej odbędzie się kolejne Sąsiedzkie Spotkanie Filmowe. Podczas wydarzenia zostanie pokazany dokument „Znaki Pana Śliwki” w reżyserii Urszuli Morgi i Bartosza Mikołajczyka.
Film opowiada o Karolu Śliwce, kultowym projektancie graficznym i autorze logotypów, które znają i lubią pokolenia Polaków. Twórcy wykorzystali unikatowe materiały archiwalne oraz prywatne nagrania wideo pozostawione przez bohatera.
Gość specjalny pokazu
Na pokazie obecny będzie Stanisław Zaborowski, producent filmu, który opowie o kulisach powstawania dokumentu.
🌟 Wstęp wolny – nie przegap okazji, by zobaczyć debiut pełnometrażowy twórców przed jego światową premierą na 41. Warszawskim Festiwalu Filmowym.
To doskonała okazja, by spotkać sąsiadów, pasjonatów kina i poznać historię jednego z najbardziej znanych polskich projektantów graficznych.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz