San Park Mysiadło: Nowy Gigant Handlowy Pod Warszawą

Region

W sierpniu tego roku rozpoczęła się budowa kompleksu handlowego San Park Mysiadło. Ma to być największy tego typu kompleks handlowy na Mazowszu.

Cały kompleks budynków zajmie około 55 000 mkw. Będzie to miejsce, w którym klienci będą mogli robić zakupy w blisko 40 sklepach marek różnych branż. San Park Mysiadło będzie również oferować imponujący parking z łącznie 1 100 miejscami postojowymi. Otwarcie parku handlowego jest planowane na III kwartał 2024 roku.

San Park Mysiadło będzie składać się z pięciu jednopoziomowych budynków z bezpośrednim dostępem dla klientów od strony zewnętrznego parkingu. W trzech z nich znajda się salony popularnych marek oferujących produkty dla całej rodziny, wyposażenia wnętrz oraz sprzęt RTV i AGD. W pozostałych dwóch budynkach znajdzie się strefa gastronomiczna. Znajda się tam nie tylko popularne brandy, ale również restauracje, które dotychczas nie były obecne w projektach tego formatu. Dodatkowo, na terenie kompleksu znajdą się wielkopowierzchniowy hipermarket budowlany oraz dwa salony cenionych marek meblarskich, oferujących kompleksowe rozwiązania wyposażenia domu.

– Budowa projektu San Park Mysiadło rozpoczęła się zgodnie z naszymi założeniami. Jesteśmy przekonani, że generalny wykonawca – firma Mirbud pozwoli nam przekazać do dyspozycji klientów wysokiej jakości obiekt tworzony w oparciu o najwyższe standardy ESG. Zależy nam, by San Park Mysiadło spełniał wszelkie, wciąż rosnące wymagania współczesnych klientów oraz  oczekiwania naszych najemców – mówi Jakub Sancak, członek zarządu ED SAN III Sancak.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “San Park Mysiadło: Nowy Gigant Handlowy Pod Warszawą”

  1. Kraj obraz pisze:

    Park bez ani jednego drzewa i galerie bez żadnego obrazu

  2. fsa pisze:

    W czasach gdy wszyscy robią zakupy w e-commerce, budowa czegoś takiego jest bardzo sensowna XD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły