Samochód w rowie, szukają kierowcy

Wolica

W niedzielny wieczór, 6 marca, w Wolicy samochód wypadł drogi i znalazł się w rowie. Trwają poszukiwania kierowcy oraz pasażerów, gdyż na miejscu zdarzenia policja nikogo nie zastała.

Na obecną chwilę niewiele wiadomo na temat całego zdarzenia. Trwają poszukiwania osób, które poruszały się pojazdem. Co udało się ustalić na tę chwilę? – W niedzielny wieczór Opel poruszał się ul. Centralną w Wolicy i kierował się w stronę Sokołowa. Na łuku wypadł z drogi i wjechał do rowu. Prawdopodobnie pojazdem poruszały się trzy osoby, które oddaliły się z miejsca zdarzenia – opisuje asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na pierwszy rzut oka sytuacja wydaje się skomplikowana. Pojazd znalazł się w rowie, jednak nie wiadomo, kto nim kierował. Mnożą się pytania. Jakie kroki podjęła policja, aby odpowiedzieć na nie? – Jedną z płaszczyzn naszych działań w tej sprawie było ustalenie, czy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitala. Sprawdziliśmy placówki medyczne, jednak nie odnotowaliśmy osób, które znalazłby się pod opieką medyczną z powodu obrażeń odniesionych w wypadku. Nie mamy także informacji, aby w wyniku zdarzenia ucierpiały inne osoby – tłumaczy rzecznik pruszkowskiej policji.

Kluczową kwestią jest znalezienie osób, które poruszały się samochodem. To byłby zdecydowany krok do wyjaśnienia sprawy. Policja prosi o pomoc. – Poszukujemy osób, które poruszały się w niedzielny wieczór tym pojazdem. Każdego, kto posiada wiedzę w tej sprawie prosimy o kontakt z policją – apeluje asp. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.