Wiadomości

Samochód ciężarowy zniszczył przystanek [FOTO]

Samochód ciężarowy zniszczył przystanek [FOTO]

Autor artykułu: AZ | 24 września 2024 8:13 |

2
Samochód ciężarowy zniszczył przystanek [FOTO] Nadarzyn

Na trasie S8 w kierunku Katowic, w miejscowości Nadarzyn, doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego marki Scania. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierowca ciężarowej Scanii poruszał się trasą S8. Nagle zjechał na pobocze i uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia była tak duża, że doprowadziła do przewrócenia się naczepy pojazdu na bok. Przyczepa uszkodziła przystanek autobusowy, na którym na szczęście nikogo nie było.

W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Na miejscu pracowali Strażacy oraz Policja. Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu na trasie S8.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze

2 odpowiedzi na “Samochód ciężarowy zniszczył przystanek [FOTO]”

  1. niech ktoś wytłumaczy pisze:

    Dlaczego na trasie szybkiego ruchu są przystanki autobusowe?

    • Marek pisze:

      To droga serwisowa. Zawodowy szczacz butelkowy pewnie przysnął i go wyrzuciło na serwisówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama