Są zarzuty dla sprawczyni wypadku pod Sochaczewem

Region

29-letnia kobieta, która w poniedziałek, 8 marca potrąciła w okolicy Sochaczewa mężczyznę może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.

Informacje o 29-letniej Izabeli K., która w okolicy Sochaczewa potrąciła mężczyznę a następnie uciekła z miejsca wypadku podały wszystkie media ogólnopolskie. Gdy mechanicy odnaleźli w podwoziu jej samochodu fragment ludzkiego nosa powiadomili policję. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania kobiety.

Izabela K. podczas składania zeznań wyznała, że uderzyła najprawdopodobniej w jakieś leśne zwierze, dlatego się nie zatrzymała. Niestety ofiarą zderzenia był 28-letni mężczyzna, który zmarł na miejscu. Ostatecznym ustaleniem przebiegu tego zdarzenia zajmie się prokuratura.

Zatrzymana usłyszy teraz zarzuty nieumyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, nieudzielania pomocy poszkodowanemu oraz ucieczki z miejsca wypadku. Za wszystkie przewinienia grozi jej od 9 do 12 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Grill gazowy