Są kolejne terminy szczepień przeciw wściekliźnie

Region

Dla tych mieszkańców Komorowa, którzy jeszcze nie zaszczepili swoich psów przeciw wściekliźnie, będzie taka możliwość w ciągu najbliższych kilku dni.

Pierwsza akcja szczepienia odbyła się 12 maja. Zorganizował ją lekarz weterynarii Piotr Hoser, były powiatowy lekarz weterynarii. W ostatnią środę zainteresowanie było jednak małe. Piotr Hoser postanowił więc wyznaczyć następne terminy.

W najbliższym tygodniu od poniedziałku przez cztery kolejne dni lekarz weterynarii będzie czekał na chętnych w różnych miejscach Komorowa. W poniedziałek szczepić będzie przy ul. Kolejowej, we wtorek przy Nadarzyńskiej, w środę przy Turkusowej, a w czwartek przy Konopnickiej, na rogu z Krasińskiego. Każdego z tych dni będzie przyjmować w godz. 18.00-19.30. Koszt takiego szczepienia wynosi 20 zł.

Przypominamy, że szczepienie psów przeciw wściekliźnie jest obowiązkowe. Właściciele czworonogów muszą mieć przy sobie zaświadczenie na wypadek kontroli przez policję lub straż miejską.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.