Są chętni do wyremontowania TBS-u przy Granicznej

Pruszków

Niebawem budynek wielorodzinny przy ul. Granicznej, zarządzany przez pruszkowski TBS przejdzie remont. Do przetargu zgłosiło się czterech chętnych.

Przypomnijmy: wykonawca będzie miał za zadanie: wykonać izolację fundamentów, ocieplenie izolacji i stropodachu. Aby uszczelnić budynek i lokale, wymienione będą okna oraz założona nowa wentylacja.

Budynek czeka też remont klatki schodowej, a także montaż instalacji: wodnej, c.o. i gazu. Do tego prowadzone mają być roboty elektryczne. Wejście także już nie będzie „straszyć” – remont przejdzie także klatka schodowa. Na zewnątrz będą również prowadzone roboty.

Do modernizacji zakwalifikowano też pomieszczenia w mieszkaniach socjalnych. Remont przejdzie pustostan – lokal nr 1 o powierzchni 30,5 mkw – oraz posadzka w jednym z pomieszczeń w lokalu nr 2. Wykonawca wybrany w przetargu na realizację tego zamówienia będzie miał 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Na tę inwestycję TBS przeznaczył 1 mln zł. Do przetargu zgłosiło się czterech oferentów. Trzy oferty przekraczały założony budżet, jedna firma zaoferowała wykonanie remontu w kwocie 990 tys. zł. TBS nie wydał jeszcze decyzji w tej sprawie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Są chętni do wyremontowania TBS-u przy Granicznej”

 1. Anonim pisze:

  już wiadomo dlaczego nie ma w mieście pieniędzy

 2. Pisosceptyk pisze:

  Przecież to kompletna ruina, szkoda pieniędzy.

 3. Anonim pisze:

  za milion złoty można wybudować 2 domy jednorodzinne

 4. Anonim pisze:

  może zaczniecie dopłacać do remontów prywatnych domów i mieszkań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły