Wiadomości
Autor artykułu: Redakcja | 27 maja 2026 11:30 |
0
Grodzisk Maz.
Nowo powstałe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Grodzisku Mazowieckim (z siedzibą w miejscowości Szczęsne) oficjalnie rozpoczęło nabór podopiecznych. To wyjątkowa placówka stworzona z myślą o dorosłych mieszkańcach, którzy ze względu na stan zdrowia potrzebują profesjonalnego wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, a nie mogą skorzystać z oferty innych lokalnych ośrodków.
Ofertę przygotowano specjalnie dla osób, które spełniają następujące kryteria:
Placówka została zaprojektowana tak, aby elastycznie odpowiadać na zróżnicowane potrzeby rodzin i ich podopiecznych. W ofercie znalazło się łącznie 18 miejsc:
Na uczestników programu czeka nowoczesna infrastruktura, w tym specjalistyczne sale do zajęć terapeutycznych oraz rehabilitacji ruchowej, bezpieczne patio oraz zielony teren rekreacyjny na świeżym powietrzu. Nad bezpieczeństwem i komfortem podopiecznych czuwa wykwalifikowana, pełna empatii kadra, która poza opieką i wyżywieniem zapewnia bogaty program aktywizacji.
Wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy dla siebie lub swoich bliskich mogą uzyskać szczegółowe informacje bezpośrednio u koordynatorów projektu:
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz