Ruszył remont na ul. Gordziałkowskiego

Pruszków

Dziurawa nawierzchnia ul. Gordziałkowskiego już niebawem nie będzie straszyć kierowców. Remont drogi właśnie się rozpoczął.

Ul. Gordziałkowskiego to droga o dość dużym natężeniu ruchu. Leży nieopodal targowiska miejskiego, stanowi też dojazd do popularnego dyskontu oraz fabryki słodyczy. Na koniec września informowaliśmy Was o przetargu na remont ulicy ogłoszony przez pruszkowskie starostwo.

Prace na 520-metrowym odcinku drogi już ruszyły. Obecna nawierzchnia zostanie poddana frezowaniu na głębokość 7 cm, studzienki zostaną wyrównane, po czym zostanie wykonana nakładka bitumiczna.

Chodniki biegnące wzdłuż drogi także zyskają nowe oblicze. Stare nawierzchnie zostaną zerwane, a na ich miejscu pojawi się kostka betonowa. Taki sam materiał pojawi się na zjazdach do posesji.

Być może jeszcze przed końcem roku kierowcy pojadą wyremontowaną ul. Gordziałkowskiego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Ruszył remont na ul. Gordziałkowskiego”

  1. 🐷 pisze:

    Wyremontowana ulica pojadą wywrotki i betoniarki bo niebawem kolejne inwestycje developerske w okolicach Biedronki i fabryki czekolady.
    Kiedy o tym przeczytamy w informacjach WPR?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły