Trwa nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok!

Pruszków

Od 22 marca można zgłaszać swój pomysł do przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa. Jak zgłosić swój projekt?

Na skwerku przydałoby się kilka ławek? Przejście dla pieszych warto lepiej oznakować? Przydałby się wybieg dla psów? A może warto zorganizować kurs nauki języka hiszpańskiego? To właśnie dzięki budżetowi obywatelskiemu realizacja tych i wielu innych pomysłów jest możliwa.

Mieszkańcy Pruszkowa od 22 marca do 7 kwietnia mogą zgłaszać swoje pomysły. Jak? Poprzez stronę internetową budzetobywatelski.pruszkow.pl lub składając wypełniony formularz zgłoszeniowy projektu wraz z załącznikami w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Pruszkowa.

W tej edycji BO do rozdysponowania jest przeszło 2,1 mln zł. Limit kwotowy jednego projektu wynosi 120 tys. zł.

Do 7 kwietnia można skorzystać z dyżuru konsultacyjnego – w urzędzie, w godzinach pracy, telefonicznie pod nr. (22) 735-88-07 lub mailowo budzetobywatelski@miasto.pruszkow. Następnym krokiem będzie weryfikacja i opiniowanie zgłoszonych projektów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.