Ruszył konkurs dla mazowieckich producentów żywności

Region

Już po raz czternasty ruszył „Konkurs o laur marszałka województwa mazowieckiego”. Akcja ma na celu promocję produktów żywnościowych wytwarzanych przez regionalnych producentów.

Konkurs skierowano do producentów żywności z województwa mazowieckiego. W akcji mogą wziąć udział firmy komercyjne oraz mniejsze podmioty m.in.: koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne i ekologiczne. Uczestnikiem konkursu może być również osoba fizyczna, która ma udokumentowaną własną działalność posiadanym dyplomem lub certyfikatem potwierdzającym prezentację produktów na targach, wystawach, imprezach lokalnych i regionalnych. Zgłoszone produkty powinny być powtarzalne, aby można było je promować podczas różnych okazji.

Komisja konkursu nagrodzi producentów wyróżniających się wysoką jakością produkcji, oryginalnością i innowacyjnością w podejściu do tematu żywności i przetwórstwa oraz promocji lokalnej żywności.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać wypełniony formularz na adres korespondencyjny bądź mailowy.

Urząd marszałkowski województwa mazowieckiego w Warszawie

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich

ul. Skoczylasa 4

03-469 Warszawa

Adres mailowy: wydzialrolnictwa@mazovia.pl

Formularz i regulamin konkursu dostępne tutaj.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 31 marca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.