Rusza remont DK7

Region

Ważna informacja dla kierowców. Rozpoczyna się remont drogi krajowej nr 7 między Sękocinem Starym a Rembertowem.

Pierwsze prace na wspomnianym odcinku właśnie się rozpoczęły. Na początek wykonane są pomiary nawierzchni obu jezdni. Choć ten etap prac nie wydaje się uciążliwy, to jednak kierowcy musza przygotować się na pewne utrudniania. W miejscu wykonywania pomiarów zajmowany jest naprzemiennie prawy i lewy pas ruchu, z ograniczeniem prędkości do 70 km/h.

Odbywają się także pracy związane z konserwacją przydrożnych rowów. Zajęty jest prawy pas ruchu z ograniczeniem prędkości do 70 km/h.

– Kolejny etap rozpocznie się od poniedziałku 16 czerwca. Dotyczyć on będzie remontu obiektów mostowych. Zajęty będzie prawy pas ruchu z ograniczeniem prędkości do 50 km/h. Rozpocznie się także frezowanie nawierzchni i układanie nowej na obu jezdniach. Kierowcy będą mieli dostępny jeden pas ruchu z ograniczeniem prędkości do 50 km/h – informują drogowcy z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Zakończenie inwestycji przewidziane jest na IV kwartał bieżącego roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.