Rusza przebudowa ul. Kościuszki w Brwinowie. Będą utrudnienia

Brwinów

Ważna informacja dla kierowców. W środę 17 sierpnia z ruchu zostanie wyłączony fragment ul. Kościuszki w Brwinowie na odcinku od ul. Wilsona do budynku Urzędu Gminy.

Przebudowa ul. Kościuszki obejmie prace polegające na: przebudowie chodnika, jezdni, miejsc postojowych i kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia drogowego i wewnętrznej linii zasilającej.

Wykonawca robót jest firma ROBOKOP Grzegorz Leonowicz z Milanówka. W ramach inwestycji nawierzchnia jezdni oraz miejsca postojowe, zostaną wykonane z betonu asfaltowego. Chodniki i zjazdy oraz dojścia do furtek zostaną wykonane z kostki brukowej. Firma wykona także nową kanalizację deszczową.

Planowane jest również wykonanie nowego oświetlenia – powstaną nowe latarnie oraz zostaną wybudowane wewnętrzne linie zasilające.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Rusza przebudowa ul. Kościuszki w Brwinowie. Będą utrudnienia”

 1. BRWINOWIANIN pisze:

  Scenariusz będzie taki:
  Zapewne zrobią pół ulicy do grudnia, potem ich zastanie zima…”no bo jak to, w grudniu zima ?!”
  Potem wiosną do czerwca dokończą drugie pół ulicy !
  No ale przecież im dłużej coś trwa, tym więcej osób zauważy, że coś się dzieje tak, a potem będzie przecięcie wstęgi , fanfary itp….
  A schody z gwoździami na wierzchu i żółte odboje w rynku jak były tak są nadal !
  Brwinowianie, obudźcie się !
  Podziękujcie obecnie sprawującym władzę PO-KO w Brwinowie, które występuje pod nazwą – dobro wspólne !
  No chyba że wolicie to co jest

 2. Jaro pisze:

  Brwinów się przebudowuje co jest dobre. Tymczasem w Milanówku główne drogi naprawia się smołą i kamyczkami. Ponieważ te kamyczki latają wszędzie postawiono znaki ostrzegawcze o kamykach lecących z pod kół i po sprawie :[

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły