Rusza przebudowa ul. Kolejowej

Komorów

Rozpoczynają się prace związane z przebudową ulicy Kolejowej w Komorowie. Kierowcy i mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia.

W czerwcu w Urzędzie Gminy Michałowice władze gminy Michałowice podpisały umowę na budowę parkingu „Parkuj i Jedź” przy ul. Kolejowej w Komorowie. Po miesiącu wybrany w przetargu wykonawca rusza z robotami.

W ramach inwestycji przebudowana zostanie jezdnia oraz zjazdy na posesje i chodniki. Dodatkowo przy drodze powstaną 34 zatoki postojowe. W ramach zadania wykonana zostanie infrastruktura towarzysząca m.in. linie elektryczne, nowe oświetlenie itp. Przy ul. Kolejowej powstanie skwer z nowymi nasadzeniami i ławkami. Powstanie także wiata ze stojakami dla rowerów oraz stacja ładowania samochodów i rowerów elektrycznych.

Planowane zakończenie prac to połowa grudnia br. Gmina otrzymała dofinansowanie na ten projekt w wysokości – ponad 1,7 mln zł, natomiast pozostała kwota – około 1,2 mln zł pochodzi z budżetu gminy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Rusza przebudowa ul. Kolejowej”

 1. ela pisze:

  5 miesięcy taki kawałeczek? Masakra…

 2. pe pisze:

  I o smrodku nie zapominajmy. Wczoraj nawet przy Carrefourze na Powstańców było czuć z MZO.

 3. KomsomolskajaPrawda pisze:

  PRĘDZEJ CZŁOWIEK WYMRZE NIŻ DOCZEKA SIĘ RÓWNYCH ULIC W PRUSZKOWIE !
  Miasto nie potrafi zadbać nawet o te, z których ma największe dochody, czyli strefa przemysłowa . Groblowa wygląda jak po bombardowaniu putina !
  Wstyd tu mieszkać , że już nie wspomnę o syfie na drogach i chodnikach

  • Grabarz pisze:

   Inwestycję realizuje Gmina Michałowice, a nie miasto Pruszków. Naucz się czytać ze zrozumieniem wtórny analfabeto po wiejskiej podstawówce. Może byś się tak zajął swoim blokowiskiem w Brwinowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły