Rozpoznajesz tych mężczyzn? To oni mogli ukraść rowery

Region

Kilka dni temu w Ursusie doszło do kradzieży rowerów. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki trzech osób, które mogły mieć związek z tym przestępstwem.

Do kradzieży doszło 3 sierpnia około godziny 4 rano. Z budynku przy ul. Magnackiej w Ursusie skradziono rower miejski marki „Palermo”, model „Tander Bike” koloru miętowego o wartości 800 złotych oraz rower górski marki „Arkus”, model „VIP 6.0” koloru biało-czarno-czerwonego o wartości 700 złotych.

—Wizerunek mężczyzn mogących mieć związek z tym zdarzeniem publikujemy na zdjęciach oraz nagraniu z monitoringu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszeni są o kontakt z osobą prowadzącą sprawę pod numerem 47 723 21 63 lub całodobowym numerem Dyżurnego Komisariatu Policji Warszawa Ursus 47 723 21 01.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl – podkreślają policjanci z komisariatu w Ursusie.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Rozpoznajesz tych mężczyzn? To oni mogli ukraść rowery”

 1. Z twarzy pisze:

  Jak ukraińcy to nikt ich nie rozpozna

 2. Waszek pisze:

  Torebunia- pedalówka jest i wszystko w temacie. Patologia całą gębą.

 3. Koniec swiata pisze:

  Odrazu widać że to szoszony zaa miedzy

 4. Arhelan pisze:

  Gówniane rowery, pewno leżą w krzakach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły