Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest poszukiwany listem gończym

Region

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach poszukują Piotra Rossę. Mężczyzna ścigany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie.

Ścigany mężczyzna to Piotr Rossa syn Eugeniusza urodzony 10 września 1993 roku. Mężczyzna ma 175 cm wzrostu, oczu koloru zielonego i ciemne włosy. Typ sylwetki określono jako otyły.

Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt pod numerem telefonu 47 72 432 35 oraz całodobowo (22) 752 80 00 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest poszukiwany listem gończym”

 1. Ziew pisze:

  Dlaczego morderców i pedofilów tak nie publikują wizerunku?

 2. Sony pisze:

  Dwa razy złapali go z trawką a nie stać go na trawkę na receptę. Powinien zgnić w pierdlu!

 3. Xiao Ciao 7 pisze:

  Znam go, to paca. Generalnie to dobry chłopak, ale odkąd zwiększył spożycie tanich win dotychczasowe źródło utrzymania z prostytucji męskiej dla przestało przynosić wystarczające profity.

 4. Polska dla Polaków! pisze:

  Rossa to niemieckie nazwisko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły