Rozpoznajesz tego mężczyznę? Daj znać policji

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego grodziskiej komendy prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży sklepowej. Jeśli ktoś rozpoznaje mężczyznę ze zdjęć proszony jest o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło 5 lutego w jednym ze sklepów w grodziskiej galerii handlowej. – Publikowany na zdjęciach mężczyzna najprawdopodobniej ma bezpośredni związek z kradzieżą szczoteczek elektrycznych i innych artykułów o wartości ponad 800 złotych – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji z Grodziska Mazowieckiego.

Osoby które rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 72 42 249 lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. pod numerem 47 72 42 213, powołując się na sprawę o numerze D-446/24, D-RSD-230/2024.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.