Rozpoznajesz tę parę? Zadzwoń

Region

Policjanci z komisariatu w Błoniu prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na wnuczka”. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny i kobiety mogących mieć związek z tym przestępstwem.

Policjanci z komisariatu w Błoniu prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na wnuczka”, które miało miejsce w dniu 13 maja br. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny i kobiety mogących mieć związek z tym przestępstwem.

Rysopis osób:
Mężczyzna w wieku około 40-50 lat, średniego wzrostu, grubszej postury z widoczną nadwagą. Ubrany był w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, ciemną rozpinaną bluzę, białą koszulę z kolorową aplikacją, buty sportowe koloru białego. Na głowie miał białą czapkę z daszkiem, na nosie okulary przeciwsłoneczne. Przy sobie miał jasną torebkę z czarnym paskiem na ramię.

Kobieta w wieku około 40-50 lat, średniego wzrostu, średniej budowy ciała, włosy długie koloru blond związane w kucyk, twarz krągła. Ubrana w czarne, luźne spodnie, czarną bluzę z kapturem z napisami na rękawach, buty jasne typu trampki.

Każdy, kto rozpoznaje tą parę lub posiada informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Błoniu w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II 2 lub telefoniczny pod numerem 47 72 43 860, (22) 725 49 97. Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numery sprawy RSD-191/24.

KPP Warszawa Zachód

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 29

29 odpowiedzi na “Rozpoznajesz tę parę? Zadzwoń”

 1. Gall pisze:

  wyglądają jak typowe ryże dojczlandy

 2. Jarząbek pisze:

  Znam ale nie powiem niech psie burki sie tym zajmują a nie liczą na pomoc lenie opatentowane

 3. pruszkowiaczyna pisze:

  Szukać w Duetschland: zwolennicy Tuk PO-KOmunistycznych rządów zazwyczaj siedzą na szparagach u Niemca

 4. Anonim pisze:

  Mam wypisz wymaluj elektorat pisu, duże brzuszki które buduje się latami przepisanym piwerkiem z socjalu, a teraz jak się skończyło i trzeba było pójść do normalnej roboty to pewnie podpatrzyli pisowski pomysl na fundusz sprawiedliwości i chcieli zrobić taki sam przekręt tylko w skali dostępnej dla niedomytych, cuchnących, patałachów.

 5. AZ pisze:

  nie wiadomo czy maja zwiazek ale udostepnili zdjecia ?

 6. Mogą... pisze:

  To mają związek czy nie?

  • Anonim pisze:

   Nie wiadomo, ale istnieje uzasadnione, realne i na tyle wysokie prawdopodobieństwo że mają że warto ich namierzyć i skontrolować, czego nie rozumiesz? Gwałcicielowi też próbki dna nie pobierzesz dopóki nie zapadnie wyrok dkazujacy żeby upewnić się że zabezpieczony materiał dowody dna jest jego?

 7. Rabull pisze:

  Wyglądają jak Polacy na wakacjach w Chorwacji.

 8. Biomasa pisze:

  Co z tymi ludźmi nie tak? Dziadki na leki nie mają i „w ogóle nie da się żyć”, a tu wyciągają setki tysięcy złotych na jeden telefon. A że pracownicy banków mają wywalone, to swoją drogą.

  • Anonim pisze:

   Bo są biedne dziadki co nie mają na leki takie jak twoje i są dziadki co w życiu coś więcej robiły niż siedzenie na dupie i uzbierali trochę kasy i na leki o na życie na emeryturze.

 9. Anonim pisze:

  Na spędzie rudego radzę szukać,tam tacy się zbierają.

  • eh,.. pisze:

   anonim, wyjrzyj z nory i zobacz jak dojna zmiana z piss rozkradała Polskę. Zobacz jak pierwszy gej z waszych szeregów kryje swoje owieczki,.. „to przypadek że wpadli” – czy wiesz że mówiąc te słowa przyznał że wiedział o tych procederach?

   • wiki pisze:

    No niestety to rudy okradł z emerytur (ofe) więc Anonim dobrze kombinuje że poszli do swojego idola

    • eh,.. pisze:

     wiki, następne kłamstwo dojnej zmiany, -„Wszystkie wasze pieniądze trafiły na wasze indywidualne konta do ZUS-u i każdy może sprawdzić.” Przestań w końcu powtarzać te idiotyzmy.

     • Jrząbek pisze:

      AAA Stocznia zapomniałeś RYŻY a teraz się RYZY bierze za SZCZECIN

    • Anonim pisze:

     Wiki może ciebie okradł z OFE bo chyba powstała jakąś ustawa że jak człowiek jest idiota to mi zabierają pieniądze z OFe.
     Moja klasa z OFE trafiła na subkonto ZUS i na dziś procentuje tam mocniej niż gdyby było dalej w prywatnej firmie na koncie o wysokich oparach żeby prezeski OFE miał na kolejne super samochody.

     • Anonim pisze:

      Ja to wiem ale elektoral żyjący z socjalu przecież.nie zajrzy na pue i nie sprawdzi sobie tego sam, jakby był ja tyle inteligentny to by piz nie niszczył gospodarki przez 8 lat.

    • Anonim pisze:

     Moje OFE jest teraz w ZUS i przyrasta lepiej niż kiedykolwiek na OFE przyrastało. Więc tak mnie Tusk okradł że mam więcej kasy dostępnej. Każdy dobrze wie że OFE było nieskuteczne, nikt nie chciał tak odkładać bo wysokie opłaty, bo słabe wyniki, OFE to była maszynka do bogacenia się zarządów i właścicieli funduszy, a nie zwykłych Polaków. Nie żeby ZUS był dużo lepszy, ale jest lepszy od OFE.

   • Anonim pisze:

    Jak tam się ma fundusz niesprawiedliwości w partii kryształowych?

   • Jarząbek pisze:

    ale ty ślepia masz ryży zaropiałe

  • X pisze:

   Pomyliłeś się. PiS ich tego nauczył

   • dr. ojboli pisze:

    mówcie co chcecie moje kochane matołki – ale wyższe rachunki za wszystko co tylko możliwe będą płacić i pisiory i peowcy i cała reszta politycznych lemingów czyli WY .. dotarło do mózgownicy czy mam narysować schemat??

    myślcie – to na prawdę nie boli ,no chyba że nie ma już czym myśleć bo szare komórki wyżarła szczypawka na zwida19 😉 cieszcie się życiem bo szybko się kończy na gle tzn. nagle
    bobranoc

    • Grzegorz pisze:

     Doktorku, Światowy Kongres z Nowego Jorku to zatwierdził, posłuszne owieczki czyt. rządy większości krajów, grzecznie wykonują polecenia. Zgodzę się też z tematem szczypawek, już są pozwy za zgony, udary i inne nagłe przypadki, oczywiście że w krajach gdzie szczepionki nie były na żądanie pacjentów (tylko cisza, nic o tym w mediach nie mówią i nie piszą, więc tego nie ma) a tak btw. Ty też musisz zapłacić nowe rachunki 🙂

     • Anonim pisze:

      Pozwać to możesz prezydenta Ameryki za to że twoja matka sobie głupi ryj na grabiach rozbiła. liczą się wyngrane sprawy a nie założone.

     • Grzegorz pisze:

      anonim, raczej z twoją starą jest coś nie tak, jak można urodzić coś takiego i od razu nie utopić,..

   • rydy kłamca pisze:

    x – tępyś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły