Rozpoznajesz tę kobietę? Skontaktuj się z policją

Region

Policjanci z Błonia prowadzą postepowanie w sprawie oszustwa. Kobieta ze zdjęcia wypłacała pieniądze z bankomatu używając wyłudzonego kodu BLIK. Każdy kto rozpoznaje kobietę proszony jest o kontakt z policją.

Funkcjonariusze z Błonia prowadza postępowanie w sprawie niekorzystnego zarządzania mieniem. Poszukują kobiety, której wizerunek utrwaliły monitoring podczas wypłacania pieniędzy z bankomatu w Ożarowie Mazowieckim. Kobieta wypłacała środku używając do tego wyłudzonego kodu BLIK.

– Każdy, kto rozpoznaje kobietę lub posiada informację na temat jej miejsca pobytu, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Błoniu w siedzibie jednostki przy ulicy Jana Pawła II 2 lub telefoniczny pod numerem (22) 725 49 97, 47 724 38 60. Informacje można też przesyłać na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numery sprawy RSD-523/22 – zaznacza podinsp.. Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Rozpoznajesz tę kobietę? Skontaktuj się z policją”

  1. Zaniepokojeni Pruszkowianie pisze:

    Co to było? Ok 2 w nocy z 21 na 22 sierpnia b.r. jakieś wybuchy poprzedzające świstami przelatujących jakby jakichś pocisków. To było przerażające. Potem wycie syren? O co chodzi?

  2. Seba pisze:

    To moja stara

  3. Anonim pisze:

    Ukra?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły