Rozbój na Stalowej

Region

Dwóch mężczyzn pobiło przechodnia i ukradło mu 50 zł oraz kartę doładowującą do telefonu komórkowego.

Do zdarzenia doszło wczoraj, tuż przed godziną 20:00 na ulicy Stalowej w Pruszkowie.  Pokrzywdzony mężczyzna wezwał policję i opisał napastników, którzy go okradli i pobili. Starszy uderzał go w głowę, a młodszy kopał, kiedy pokrzywdzony przewrócił się na ziemię. Mężczyźni zabrali mu z kieszeni 50 złotych oraz kartę doładowującą do telefonu komórkowego o wartości 25 złotych. Zgłaszający wskazał kierunek, w którym oddalili się napastnicy.

Funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy ustalili, że sprawcy ukryli się w jednym z mieszkań pobliskiej kamienicy. 43-letni Jacek D. oraz Jarosław K. (28 l.) zostali zatrzymani.

Jacek D. miał 2,5 promila, a Jarosław K. 1,80 promila w wydychanym powietrzu. W trakcie kontroli osobistej znaleziono 50 złotych jak i kartę doładowującą. Mężczyznom za dokonanie rozboju grozi 12 lat więzienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.