Rozbili się kradzionym busem

Region

Do groźnego wypadku doszło w dniu wczorajszym w Żukowie. Bus uderzył wdrzewo, następnie zderzył się z ciężarówką. Dwóch mężczyzn podróżujących busem trafiło do szpitala, trzeci zbiegł z miejsca wypadku. Jak się okazało, Citroen Jumper został dzień wcześniej skradziony w Brwinowie.

Na podstawie relacji kierowcy ciężarowego mercedesa grodziscy policjanci ustalili prawdopodobne okoliczności wypadku. Bus uderzył w drzewo, odbił się i następnie uderzył w ciężarówkę. Dwaj mężczyźni podróżujący busem, w wieku 25 i 26 lat, zostali przewiezieni do szpitala. Trzeci zbiegł z miejsca wypadku. Policjanci ustalili także, iż pojazd to skradziony dzień wcześniej w Brwinowie Citroen Jumper.
 
Jeden z uczestników wypadku trafił do aresztu. Drugi pozostanie kilka dni w szpitalu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku i dane trzeciego pasażera dostawczego Citroena. Wspólnie z funkcjonariuszami z Brwinowa wyjaśniają także udział mężczyzn w kradzieży samochodu.

Fot. KPP Grodzisk

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.