Rowero- i Autosacrum na 85. lecie Podkowy

Region

Miasto-ogród Podkowa Leśna ma już 85 lat. Jubileusz zostanie wpleciony w dwie cykliczne imprezy, które odbędą się w majowy weekend - Rowerosacrum i Autosacrum, organizowane przez Parafię św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej oraz Burmistrza Miasta.

1 maja (sobota) odbędzie się Rowerosacrum. Całą imprezę zainauguruje uroczysta msza św. w kościele św. Krzysztofa o godzinie 11.00, podczas której święcone będą rowery. Następnie impreza przeniesie się do Parku Miejskiego przy CKiIO. Tam od 12.30 odbywać się będzie Roweropiknik. Organizatorzy zapraszają na losowanie 3 rowerów, wyścigi rowerowe, koncerty młodzieży. Przygotowane będą również gry i zabawy dla dzieci, zaś na boisku szkoły samorządowej odbywać się będą zawody piłki nożnej „Ojciec z synem”.

Podobnie wyglądać będzie drugi dzień imprezy pod hasłem Autosacrum. Tym razem podczas mszy św. święcone będą samochody. Podczas Autopikniku odbędzie się  m.in. koncert Marzeny Grzymały „Wiosenne Rytmy”

Więcej informacji na: www.podkowalesna.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.