Rondo w Młochowie oddane do użytku

Zakończyły się prace związane z przebudową skrzyżowania dróg powiatowych nr 3101W i 3103W ul. Platanowej w Młochowie, w gminie Nadarzyn. Rondo jest już przejezdne.

W poniedziałek 10 maja nastąpił odbiór robót związanych z przebudową skrzyżowania dróg powiatowych nr 3101W i 3103W ul. Platanowej w Młochowie. Podczas oddania ronda w Młochowie uczestniczyli Krzysztof Rymuza, starosta pruszkowski, Agnieszka Kuźmińska, członek zarządu powiatu oraz pracownicy wydziału inwestycji i drogownictwa starostwa powiatowego w Pruszkowie. Nowe rozwiązanie ma poprawić bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego w gminie Nadarzyn.

W ramach prac wykonawca przeprowadził roboty drogowe i odwodnieniowe. Robotnicy przebudowali kolizje z sieciami podziemnymi gazowymi, teletechnicznymi i wodociągowymi. Wykonawca wybudował kanał technologiczny. Budowlańcy wyremontowali nawierzchnię jezdni i chodników na odcinku do ronda przy ul. Kasztanowej.

Inwestycję sfinansował powiat pruszkowski.

Koszt inwestycji wyniósł 1 619 910,00 zł.

Do piątku 14 maja na skrzyżowaniu odbywać się będą prace porządkowe.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.