Rodzina z Grodziska czeka na Wasze wsparcie

Grodzisk Maz.

Czteroosobowa rodzina z Grodziska Mazowieckiego straciła swój dobytek w czasie pożaru domu. Można ich wesprzeć poprzez dokonanie wpłaty na zrzutce.

2 grudnia dla Patrycji i Pawła oraz dwojga ich dzieci – Bartka i Oliwii – okazał się koszmarny. W wyniku pożaru stracili dach nad głową i dobytek całego życia. Na szczęście członkom rodziny nic się nie stało, jednak w zgliszczach pozostały pamiątki rodzinne, ubrania, sprzęt elektroniczny, meble, naczynia, czy zabawki.

Każdy z Was może pomóc rodzinie stanąć na nogi i odbudować dom. To także przywrócenie wiary w ludzi, którzy pomagają oraz odbudowanie poczucia bezpieczeństwa.

Wpłacać na pomoc rodzinie można na portalu zrzutka.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Rodzina z Grodziska czeka na Wasze wsparcie”

  1. Ja pisze:

    Czy jest prowadzona jakaś zbiórka rzeczową? Niedawno skończyłam budowę domu, zostało trochę rzeczy, może coś się przyda.

  2. Anonim pisze:

    A ubezpieczenie??

  3. Anonim pisze:

    gdyby mieszkali w komunalnym przybytku , to gmina dała by nowiutkie mieszkanko -mają pecha mieszkali na swoim gmina co najwyżej nasmarka im 6 tys. zapomogi – w takim kraju żyjemy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły